Rekonstrukce elektro instalace - výměna a renovace

Rekonstrukce elektroinstalace

Každá elektroinstalace i její jednotlivé komponenty má svoji životnost, kterou není dobré překračovat. Vždy po určitém čase je třeba provádět revize všech součástí elektroinstalace. Pokud se ukáže, že jsou některé části poškozené, nebo již neplní spolehlivě a dostatečně svoji funkci, je třeba přistoupit k rekonstrukci. Rádi Vám pomůžeme. Provádíme rekonstrukce instalace v rodinných domech, bytech i panelových a či jiných bytových domech.

Rekonstrukce stoupacích vedení v bytových domech

Elektroinstalace a rozvody 2

Panelové a bytové domy jsou postavené většinou před rokem 1989. Tomu odpovídá také stav jejich rozvodů. Starší spotřebiče měly zpravidla menší výkon a nebylo jich v rodinách zdaleka tolik. Podle toho byly dimenzovány také jejich elektrické rozvody i zásuvky. V současné době je v každé domácnosti několikanásobně více spotřebičů a mají také vyšší spotřebu energie. To značně přetěžuje staré rozvody elektřiny a hrozí tak mnohdy i poruchy a havárie. Proto je třeba provést rekonstrukci vedení, jejíž součástí musí být i výměna stupaček, které rozvádějí energii do jednotlivých bytů.

Provádíme výměny elektrických stoupacích vedení v panelových i cihlových bytových domech. Rekonstrukce provádíme po dohodě s majitelem domu nebo bytovým družstvem, které se o dům stará.

 

Výměna hliníkových vedení za měděné

Renovace osvětlení v bytových domech